PONUKA SLUŽIEB

Dom na kľúč

Poskytujeme realizáciu stavieb v štandardoch Holodomu,  ako aj domu na kľúč, pri ktorej sa naši odborníci postarajú o všetko až po zariadenie interiéru.

Rekonštrukcie

Náš tím odborníkov je vždy pripravený na rekonštrukčné práce ako zateplovanie, výmenu okien, prestavbu bytového jadra či výmenu strechy a klampiarskych prác.

Projekty

Projektová príprava stavby zabezpečená našim architektom, ako aj poradenstvo pri výbere materiálov a technológií s cieľom čo najhospodárnejšej stavby za čo najlepšiu cenu.

Kúrenie, vodoinštalácia a elektrikárske práce

Už dlhodobo spolupracujeme s osvedčenými a overenými externými subdodávateľmi , ktorý partia medzi špičkových odborníkov vo svojom odbore.

Nábytok na mieru

Nábytok šitý na mieru a presne podľa vašich požiadaviek, výber so širokej škály materiálov a profesionálna výroba na základe bohatých skúseností. Zároveň ponúkame inovatívne nápady pre zariadenie Vášho domova.

Preprava a sťahovanie

Preprava drobného stavebného materiálu, nábytku či spotrebičov. Ponúkame tiež možnosť vynášky a likvidáciu starého nábytku.

Výroba a montáž plastových okien

Ponúkame dizajnové okná, exteriérové dvere v rôznych prevedeniach: plast- profil SALAMANDER
Dodávame tiež parapety, žalúzie, rolety a inú tieniacu techniku. Naši odborníci poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž.

Zemné a výkopové práce, búracie práce a likvidácia stavebného odpadu

Poskytujeme hrubé terénne úpravy, drenáž a odvodnenie pozemku, výkop základov pre rodinné domy. Samozrejmosťou je tiež odvoz odpadu či zeminy a sute.

Upratovacie služby

Nemusíte si robiť starosti s umývaním okien či podláh. Naša realizácia nekončí postavením či zrekonštruovaním. Našim klientom odovzdávame domy a byty, ktoré sú hneď pripravené k nasťahovaniu nábytku a bývaniu.

Ak máte málo času, ste pracovne vyťažený, vieme sa dohodnúť aj na ďalšej a dlhodobej spolupráci. 

Fotovoltaické panely

U nás máte istotu kvality za najnižšie ceny na trhu, Fotovoltaické panely máte u nás aj k našim projektom DOM na kľúč už priamo v cene.

Klimatizácie

Široký výber klimatizácií s profesionálnym poradenstvom a inštaláciou s dlhodobou starostlivosťou a zárukou